Aktualności

5 lipca 2018

Poznajemy świat win

Dla pracowników naszej restauracji TaTRadycja zorganizowane zostało szkolenie organizowane przez firmę Winemates z Warszawy, z którą od niedawna współpracujemy. Firma ta założona została przez ludzi z pasją do wina, którzy oferują autorską selekcje spośród najwspanialszych regionów winiarskich Europy. Autentyczne interpretacje w oparciu o lokalne szczepy i terytorium z poszanowaniem tradycji oraz historii.

W Bukowinie, właśnie u nas, w Restauracji Tatradycja zgościły wina od małych producentów, wina rocznikowe oraz kolekcjonerskie, które odróżniają nas od konkurencji.

Spotkanie z warszawskimi sommelierami, okazało się strzałem w dziesiątkę. Zaprosiliśmy ludzi, którzy poprzez rzetelną wiedzę, umiejętne doradztwo poparte dużym doświadczeniem potrafili przekazać nam unikalne informacje, ucząc tym samym jak odkryć walory drzemiące w butelce radości, gdyż każde zakorkowane wino to opowieść.

Teraz my zapraszamy na nową kulinarną przygodę z niesamowitym smakiem i dobrym winem. Zapraszamy do Restauracji TaTRadycja. Bukowina Tatrzańska jest już na to gotowa.