Aktualności

21 grudnia 2018

all-you-can-eat - NOWA OFERTA !!

Wypoczywając w Bukowinie Tatrzańskiej, czy też w Zakopanem z pewnością szukacie ciekawych miejsc, nie tylko na zabawę, aktywność, ale także takich, w których można dobrze zjeść. Gdy dość jest już karczmianego jedzenia, czy też typowo restauracyjnego menu .... zaczyna się szukać miejsca, w którym można zjeść dobrze, dużo i domowo.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę w  naszej restauracji TaTRadycja w Bukowinie Tatrzańskiej - all-you-can-eat - płacisz raz i jesz ile chcesz. Codziennie w godzinach od 18:00 do 20:00 zapraszamy na kuchnię jakiej jest mało lub wcale jej nie ma w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego. Dania ciepłe, zimne przekąski, szeroki wybór wędlin, serów, ryb oraz potraw wegetariańskich, a także regionalne specjały dają możliwość indywidualnego komponowania swojego posiłku. Do tego chrupiące pieczywo oraz ciepłe i zimne napoje bez ograniczeń.

Po nartach, po spacerze... będąc w Bukowinie Tatrzańskiej lub w okolicach Zakopanego  ... gdy czas już coś zjeść - zapraszamy!

Restauracja TaTRadycja serwuje codziennie bogaty bufet.

- osoba dorosła  - 59 zł,
- dzieci 11-16 lat - 29 zł,
- dzieci   4-10 lat - 19 zł,
a MALUCHY ... GRATIS ::)

OFERTA DOSTĘPNA W OKRESIE FERII ZIMOWYCH