Atrakcje

1 stycznia 2019

Bukowina Tatrzańska idealne miejsce na zimowy wypoczynek

Bukowina Tatrzańska to niewielka, ale bardzo malownicza miejscowość chętnie odwiedzana przez turystów zarówno zimą, jak i latem. Blisko stąd do Zakopanego, ale z pewnością mniej tłocznie.

Miłośników białego szaleństwa, nart, snowboardu i aktywnego spędzania wolnego czasu nie brakuje, a Bukowina Tatrzańska jest idealnym miejscem do tego typu aktywności. Bukowina Tatrzańska dysponuje bardzo rozbudowaną infrastrukturą zimową. Jest tutaj około 20 wyciągów narciarskich (koleje krzesełkowe, wyciągi orczykowe, talerzykowe i inne). Większość z nich posiada oświetlone trasy dające możliwość jazdy do późnych godzin wieczornych. Zarówno narciarze, jak i snowboardziści przyjeżdżający na zimowy wypoczynek w okolice Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej będą zadowoleni. Zarówno ci, którzy zaczynają swoją przygodę z nartami, jak i ci bardziej wytrawni znajdą tutaj miejsce dla siebie

Będąc tutaj nie można pominąć walorów kulinarnych tego regionu. Okolice Zakopanego, w tym także Bukowina Tatrzańska, słyną z pysznej kuchni. Przysmakiem jest oscypek z owczego mleka podawany oczywiście z żurawiną i na ciepło, który nigdzie nie smakuje tak dobrze jak tutaj. Na moskole i kwaśnicę też nie brakuje chętnych. W naszej restauracji TaTRadycja z pewnością poczujecie smak Podhala, do czego gorąca zachęcamy.